trikes and choppers
Pooozzzz...... Dobrod10
trikes and choppers
Pooozzzz...... Dobrod10
trikes and choppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trikes and choppers


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pooozzzz......

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
lepicane

lepicane


Broj poruka : 3
Points : 5
Datum upisa : 07.05.2011
Godina : 43
Lokacija : Nova Pazova

Pooozzzz...... Empty
PočaljiNaslov: Pooozzzz......   Pooozzzz...... Icon_minitimePon 09 Maj 2011, 22:50

Pozdrav svima,ja sam Rade iz Pazove, Evo me i ovde da se druzimo i razmenimo neka iskustva. Veloki ljubitelj trajkova i nadam se uskorije vreme ponosni vlasnik jednog. Pravljenje trajka je zapoceto Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Pooozzzz...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pooozzzz......   Pooozzzz...... Icon_minitimeUto 10 Maj 2011, 13:24

dobrodoso lepi cane i drago mi je da si se odlucio na pravljenje trike.To je gust kad ga sam napravis.Pa posalji nam koju sliku da vidimo kako to napreduje kod tebe , ja sam stao jer su mi zabranili doktori fizicki rad ali se nadam da cu tamo septembra oktobra mastaviti sa izradom.
Uzivaj ovde kolko mozes , nije bas posecen forum ali se nadam da cemo se i mi koji smo ovde povremeno upisati sa kojim vicem ili nekom slikom nekog rada. Uzivaj boxertrike pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
deksi




Broj poruka : 9
Points : 12
Datum upisa : 03.03.2011

Pooozzzz...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pooozzzz......   Pooozzzz...... Icon_minitimeUto 10 Maj 2011, 20:05

Pozdrav komsija delicemo nadam se hvale i probleme, dobro dosao u klub boxertrike
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Pooozzzz...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pooozzzz......   Pooozzzz...... Icon_minitimeUto 10 Maj 2011, 22:40

....... ne vozim, ne pravim i ne privlači me pomisao da posedujem TRAJK ali obožavam da pravim, budžim, vozim i da se družim sa istima a pošto retko ko kupi trajka već svi rade onako kako ja to volim ŽELIM TI DOBRODOŠLICU u ovo malo karabudžatorsko društvo .....
Nazad na vrh Ići dole
lepicane

lepicane


Broj poruka : 3
Points : 5
Datum upisa : 07.05.2011
Godina : 43
Lokacija : Nova Pazova

Pooozzzz...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pooozzzz......   Pooozzzz...... Icon_minitimeSre 11 Maj 2011, 01:01

deksi ::
Pozdrav komsija delicemo nadam se hvale i probleme, dobro dosao u klub boxertrike

Deksi pa kad smo komsije odakle si... a sto se razmene prica,iskustava i onih malih problemcica cto prate svaki rad... naravno da cemo deliti Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lepicane

lepicane


Broj poruka : 3
Points : 5
Datum upisa : 07.05.2011
Godina : 43
Lokacija : Nova Pazova

Pooozzzz...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pooozzzz......   Pooozzzz...... Icon_minitimeSre 11 Maj 2011, 01:07

felix ::
....... ne vozim, ne pravim i ne privlači me pomisao da posedujem TRAJK ali obožavam da pravim, budžim, vozim i da se družim sa istima a pošto retko ko kupi trajka već svi rade onako kako ja to volim ŽELIM TI DOBRODOŠLICU u ovo malo karabudžatorsko društvo .....
....
AAAAA tebe felix pratim kao najgori detektiv!!!! Tvoje radove,budzevine pratim odavno ali sa VEEEELIKIM odusevljenjem... svaka cast!!!! Odavno sam ulogovan na MK COPER SRBIJA pa te od tuda pratim po najvise.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Pooozzzz...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pooozzzz......   Pooozzzz...... Icon_minitimeČet 12 Maj 2011, 20:32

............ FALA i nije nešto to što radim, jbg, nemam pametnija posla, jedva čekam da se ovdašnji forumaši raskrave od zime pa da krenu sa postavljanjem svojih radova ovde ........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Pooozzzz...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pooozzzz......   Pooozzzz...... Icon_minitimeČet 12 Maj 2011, 23:10

Jbg doktori zabranili rad , sliko bi ja radove , sve kopam i ne ulazim u garazu jer ce me muka strefiti od nemoci za nastavkom, ali ja se nadam brzom oporavku i bice i slika. pivo
a vi koji ste zdravi pa nebudite leni nego postajte slike , tooo cvikeras Very Happy pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Lucky

Lucky


Broj poruka : 53
Points : 101
Datum upisa : 19.12.2010
Godina : 45
Lokacija : Palić

Pooozzzz...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pooozzzz......   Pooozzzz...... Icon_minitimeUto 14 Jun 2011, 10:57

pozz i dobrodoso boxertrike
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Pooozzzz...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pooozzzz......   Pooozzzz...... Icon_minitimeUto 14 Jun 2011, 17:20

aplauz pivo pivo pivo ziveli cvikeras
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Sponsored content





Pooozzzz...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pooozzzz......   Pooozzzz...... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pooozzzz......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
trikes and choppers :: - K A N C E L A R I J A - trikes.serbianforum.info - :: Da vam se predstavim...-
Skoči na: