trikes and choppers
Moj buduci trike Dobrod10
trikes and choppers
Moj buduci trike Dobrod10
trikes and choppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trikes and choppers


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moj buduci trike

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Moj buduci trike Empty
PočaljiNaslov: Moj buduci trike   Moj buduci trike Icon_minitimePon 13 Dec 2010, 14:18

Resio sam napraviti jedan trike .Evo malo da vam zagolicam mastu .
[You must be registered and logged in to see this image.]


Nesto izmedju ova dva tipa vozila , s time da bih spustio prozore na nekih 15-20 cm .Dodao paukovu mrezu na njih i na neke delove ....
uskoro vise detalja . cvikeras

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Moj buduci trike Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike   Moj buduci trike Icon_minitimeČet 06 Jan 2011, 18:18

Da nastavimo gde smo stali ?
boxertrike
Znaci buba u kupljenom stanju dosla kuci na operacioni stol.
[You must be registered and logged in to see this image.]
pocelo je odstranjivanje karcinoma karoserije
[You must be registered and logged in to see this image.]
odstranjeni su unutrasnji organi
[You must be registered and logged in to see this image.]
Postavljena je za odstranjivanje pojedinih delova tela i zasivanje novih organa Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]
deo izgleda buduceg phoenixa (mislim na ozivljavanje )
[You must be registered and logged in to see this image.]
sve sto je trulo u drzavi danskoj bice odstranjeno Laughing
savijacica za cevi ce uskoro da bude gotova ( bio sam se odmarao od stresova koje sam zadobio od strugara Laughing )
i uhvatio me predpraznicni nerad a i u garazi je bilo dosta hladno , cim vreme popusti malo ulazim u radionu- garage i nastavljam sa radom ,
napravio sam i sablon od drveta da vidim koju visinu cu da uzmem za vazu .
Ova rama - vaza nije od moga trike ali nesto slicno bih i ja napravio s tim da cu stub od vw ostaviti i na njega cu da zavarim polovinu ovakve vaze- rame.
[You must be registered and logged in to see this image.]
voleo bih kad bi bilo moguce ovako nesto odraditi sa amortizerom iza viljuske ali predpostavljam da na atestu to nebi preslo mada je zamisao dobra jer bi tako imao duple amortizere i napred i nazad sistem kao kod Volvoa na prednjem braniku.
[You must be registered and logged in to see this image.]
ali 99% ostaje ova viljuska da se odradi koja je i zamisljena tako da necu za sad mnogo da filozofiram.
svakako malo modifikovana ali u principu to bi bilo ta viljuska.
[You must be registered and logged in to see this image.]
a i ova mi je prirasla k srcu i dvoumim se jos dok imam vremena.
[You must be registered and logged in to see this image.]
eto za sad tolko nadam se da cemo se uskoro videti sa novim detaljima i slikama naravno. boxertrike
deda cvikeras tooo
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Moj buduci trike Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike   Moj buduci trike Icon_minitimePet 07 Jan 2011, 09:43

......... vidi ovako sve ovo je VRH, kreni pa ćeš u toku radova već videti šta i kako će se odvijati, sve što je na slici i papiru ne mora da na kraju uvek bude tako, jbg, kod mene se svaki novo nastali problem rešava u hodu, puno sreće, odlična ti je zamisao ........
Nazad na vrh Ići dole
LoCuSt




Broj poruka : 1
Points : 2
Datum upisa : 25.02.2011

Moj buduci trike Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike   Moj buduci trike Icon_minitimePet 25 Feb 2011, 12:58

odlična ideja, želim ti puno sreće u izradi
i naravno, nastavi nas obavještavati o trenutnom
napretku izrade... ;)
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Moj buduci trike Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike   Moj buduci trike Icon_minitimePet 25 Feb 2011, 14:45

LoCuSt ::
odlična ideja, želim ti puno sreće u izradi
i naravno, nastavi nas obavještavati o trenutnom
napretku izrade... ;)

Svakako da cu postavljati slike samo malo da popusti , uskoro dolazi prolice pa ce biti slika. dobrodoso pivo boxertrike
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Moj buduci trike Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike   Moj buduci trike Icon_minitimeNed 20 Mar 2011, 13:16

Nastavio sa radom , torzije postavljene , uskoro menjac ide gore.Kisa pada nekoliko dana i sad taj haos u garazi treba nekako srediti ali nadam se da ce kisa prestati bar na jedan dan da mogu da sredim garazu i onda ulazim svaki dan da nastavljam rad, onda pocinju i slike da se kace. pivo
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Moj buduci trike Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike   Moj buduci trike Icon_minitimeČet 24 Mar 2011, 14:32

pivo

Isao sam danas, posto je lep dan bio, da kupim cev za vazu .dovoljna je od 1" bezsavna 2.7mm zida na koje ce jos doci trakasto ojacanje i na sve to dolazi jos i paukova mreza tako da ce to biti prejako.
Danas povarim delove od savijacice za cev i najverovatnije sutra pocinjem savijanje i postavljanje prednjih vila koje sam napravio od drveta da vidim kako ce sve to da izgleda i da li je dimenzija dobra da ne secem cevi bez veze.
ovo su elementi od drveta a , jedino nije izvadjen iz sredine oblik da se ne oslabi previse drvo.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Moj buduci trike Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike   Moj buduci trike Icon_minitimeČet 24 Mar 2011, 17:52

Jbt ima li mojoj zajebanciji kraj . Odem da odsecem parce cevi da bih uglavio u savijacicu da dobijem ravninu ,kad budem vario, da se ne krivi ,kad imam zagonetku . Ima dva alata za savijanje jedan je 1" a drugi je 3/4" a ovo je daleko vece , ja pomislio da me onaj sto je pravio savijacicu zahebo i odem da izmerim sa sublerom , kad ono, drugar kod koga sam kupio cev mi je prodao 5/4" i sad ga jebi . Sutra treba otici do jednoga lika koji proizvodi masine poljoprivredne i pitati ga da li ima savijacicu za 5/4 " , nadam se da ima jer koristi sve zivo. Eto nema kod mene plana i programa. mislilac sex
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Moj buduci trike Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike   Moj buduci trike Icon_minitimePet 25 Mar 2011, 15:31

Pogresna dimenzija cola odradjena na savijacici , ona je odradjena na 25,4mm i sad je strasno , ja ne mogu da verujem da se pekari bave struganjem .Ovo je da covek popizdi i poludi, posteno platis a oni te posteno zajebu.Sad da ne lomimm nekome ruke i noge batalicu jedno vreme savijacicu i idem da seckam cevi pa da ih zavarujem . Ima li zajebanciji kraja. mislilac deda
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Moj buduci trike Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike   Moj buduci trike Icon_minitimeČet 26 Maj 2011, 18:17

Zbog bolesti se odgadja do daljnjega , zao mi je jako. deda sex
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Sponsored content





Moj buduci trike Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj buduci trike   Moj buduci trike Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moj buduci trike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rat Trike
» Oyeyeye trike
» Devojke i trike
» Phoenix Trike - video

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
trikes and choppers :: - M O T O R I - A U T O M O B I L I - :: Trotockasi-
Skoči na: