trikes and choppers
Trajk iz Majilovca Dobrod10
trikes and choppers
Trajk iz Majilovca Dobrod10
trikes and choppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trikes and choppers


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Trajk iz Majilovca

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
feniks




Broj poruka : 6
Points : 11
Datum upisa : 19.12.2010

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimeČet 23 Dec 2010, 23:27

Evo da vam ukratko opisem ovaj Projekat, prvo nije moj ali imam i ja nekog udela u radu. Trajk je radio momak po Imenu Nesa inace je clan Stiskih Orlova, radio ga je skoro dve godine ali ima on i druge poslove tako da je svako slobodno vreme je ulozio u njega. Sta govori vise od reci?
Nazad na vrh Ići dole
feniks




Broj poruka : 6
Points : 11
Datum upisa : 19.12.2010

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimeČet 23 Dec 2010, 23:28

E jbg, moram da smanjujem slike.
Nazad na vrh Ići dole
feniks




Broj poruka : 6
Points : 11
Datum upisa : 19.12.2010

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimeČet 23 Dec 2010, 23:41

Moracu sutra, laku noc.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimeČet 23 Dec 2010, 23:59

feniks ::
E jbg, moram da smanjujem slike.

Ljudi zasto vam je tesko pridrzavati se mojih uputstava za upload ( skidanje ) slika. Automatski vam se smanjuje onda slika ako idete preko ovoga foruma i ako se registrujete na servimg program za skidanje slika. mislilac deda
Laka noc cvikeras
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
White_Angel

White_Angel


Broj poruka : 37
Points : 55
Datum upisa : 19.12.2010
Godina : 49
Lokacija : Sofiya Bugarska

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimePet 24 Dec 2010, 09:55

Tibore gresis malo Brate, treba forum da prilagodis korisnicima a ne korisnike forumu ????
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimePet 24 Dec 2010, 10:25

White_Angel ::
Tibore grsis malo Brate, treba forum da prilagodis korisnicima a ne korisnike forumu ????
Ako gresim ja se izvinjavam ali ja gledam da vam uprostim kolko god mogu a dok ja odradim sve to jer mislim da malo ko zna za sta je koja ikonica od alatnih traka , za cega sluzi .Ja kad mi neko kaze da ne vidi sliku ubijem se dok odem u admin panel i trazim greske koje nema . I na kraju vidim i svatim da je problem u postavljanjima.
I mislim da bi bilo dobro ako bi neko probao kao sto je postavljeno i da mi kaze da li je uspeo ili nije .
Ja ne mogu sve da prilagodim svakome korisniku , bez ljutis ali tako je .Moramo se navici na ono sto imamo svi su forumi slicni po tom pitanju samo treba malo istraziti , nema foruma gde nema ova pitanja za postavljanje slika .
Ajd sad uzivajte pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimePet 24 Dec 2010, 10:27

feniks ::
Evo da vam ukratko opisem ovaj Projekat, prvo nije moj ali imam i ja nekog udela u radu. Trajk je radio momak po Imenu Nesa inace je clan Stiskih Orlova, radio ga je skoro dve godine ali ima on i druge poslove tako da je svako slobodno vreme je ulozio u njega. Sta govori vise od reci?

Gde je slika ? ima li slika ? Bas me zanima kako izgleda taj trike .
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
White_Angel

White_Angel


Broj poruka : 37
Points : 55
Datum upisa : 19.12.2010
Godina : 49
Lokacija : Sofiya Bugarska

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimePet 24 Dec 2010, 10:50

Ma sve je u redu tibore hteo sam samo da Pitam dali je moguce da se postavljanje slika odradi na isti nacin kao na coper forumu na primer , Mozda nije jednostavnije ali su ljudi navikli razumes?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimeČet 06 Jan 2011, 11:59

feniks ::
Evo da vam ukratko opisem ovaj Projekat, prvo nije moj ali imam i ja nekog udela u radu. Trajk je radio momak po Imenu Nesa inace je clan Stiskih Orlova, radio ga je skoro dve godine ali ima on i druge poslove tako da je svako slobodno vreme je ulozio u njega. Sta govori vise od reci?

feliks ajde mi reci da li je u ovom postu stavljena slika ili nije ?
Daj mi dostavi nekako sliku zanima me kako izgleda taj trike. boxertrike
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimeČet 06 Jan 2011, 13:51

......... koja slika?????
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimeČet 06 Jan 2011, 13:57

......... ajd ja da ih postavim pošto su Neša, lik čiji je trajk i Srki ( FeNiks), moji drugari......


[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimeČet 06 Jan 2011, 14:21

Dobar je , dopada mi se . cvikeras
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimePet 07 Jan 2011, 09:52

........ ovaj trajk je tehnički doveden do kraja, tražiti bolje bilo bi preterivanje, vozne karakteristike su izvanredne, naročito kad Srki ( FeNiks) vozi, tad ostavi svi oderu nogare u krivinama cvikeras , ja bi samo možda promenio masku sa farom mada ni ovako nije loše jer odgovara karakteru i stilu vožnje njegovog tvorca ..........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitimePet 07 Jan 2011, 13:28

Mislim da bi klasicni far bolje pristajao na vozilu ali to je stvar sad licnog ukusa. Vlasnik je taj koji to odredjuje.
I jos bi samo sakrio sirene da se ne vide .
Da li je to 1600 ccm ?
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Sponsored content





Trajk iz Majilovca Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajk iz Majilovca   Trajk iz Majilovca Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Trajk iz Majilovca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
trikes and choppers :: - M O T O R I - A U T O M O B I L I - :: Trotockasi-
Skoči na: