trikes and choppers
Korman Dobrod10
trikes and choppers
Korman Dobrod10
trikes and choppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trikes and choppers


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Korman

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Korman Empty
PočaljiNaslov: Korman   Korman Icon_minitimeSre 15 Dec 2010, 12:02

-Kakav korman, governalu, upravljač, se vama sviđa, koji bi rado probali, kakav mislite da bi vama na vaš motor ''lego'' ?
-Ape Hanger ili Beach Bars? Visoki korman ili spusteni ? Pri tome, jasno, ima vise vrsta "spustenih upravljaca", od onoga sirokoga sto zavija na krajevima, do onih ravnih podignutih na risere. Ipak tema je ipak generalna: visoki ili niski upravljac?

......... ja im'o par motora i strašno mi se sviđaju Ape hanger-i i iskren da budem nisam se osećao kao ''budala'' ili kako već neki misle, kad sam otvorio ovu temu konkretno sam išao na to da se probudi mašta ljudi na forumu i hteo sam da vidim šta bi bilo kad bi bilo, da se ima para, vremena i par veštih ruku.......

......... evo par slika, šta sam imao na mojim Čopericama ........




[You must be registered and logged in to see this link.]




Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Korman Empty
PočaljiNaslov: Re: Korman   Korman Icon_minitimeNed 19 Dec 2010, 14:57

felix da li postoji sansa da se postojeci korman ispravi ?? verovatno ne moze 100% da bude tacno na obe strane i osteti se hrom !
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Korman Empty
PočaljiNaslov: Re: Korman   Korman Icon_minitimeNed 19 Dec 2010, 16:03

........ ne može, i nebi ispalo ono što se očekuje, nije isplatljivo ni da se pravi, aftermarket nisu skupi a mogu čak i polovni da se nađu, ovaj na Bulevaru je sa Harley-a polovnjak i koštao 40€
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Korman Empty
PočaljiNaslov: Re: Korman   Korman Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Korman
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
trikes and choppers :: - D R U Z E NJ A . . . F O R U M A S A - :: Cavrljanje uz kafu-
Skoči na: