trikes and choppers
Gde ste .......... Dobrod10
trikes and choppers
Gde ste .......... Dobrod10
trikes and choppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trikes and choppers


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Gde ste ..........

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 14:05

............. GDE STE FORUMAŠI, ŠA IMA, ŠA NEMA, dva dana niko ništa ne piše da se niste svi posvađali a ja neznam, možda kod vas i piše nešto samo mene ignorišete, ajd' jav'te se cvikeras afro
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 14:08

wow i ja se zabrinuo da nekoga nisam uvredio .Pokusavam postaviti neke igre za nase drage clanove .
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
White_Angel

White_Angel


Broj poruka : 37
Points : 55
Datum upisa : 19.12.2010
Godina : 49
Lokacija : Sofiya Bugarska

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 14:11

Ja svracam vise puta dnevno da vidim jel ko pisao sta, ali nista , kod mene nema niceg novog o cemu bih pisao ,ne ide da lupam gluposti jbg...
Nazad na vrh Ići dole
Lucky

Lucky


Broj poruka : 53
Points : 101
Datum upisa : 19.12.2010
Godina : 45
Lokacija : Palić

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 15:00

White_Angel ::
Ja svracam vise puta dnevno da vidim jel ko pisao sta, ali nista , kod mene nema niceg novog o cemu bih pisao ,ne ide da lupam gluposti jbg...
isto tako
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 16:17

ne odgovarate mi na pitanja pa da ne pitam dalje Smile
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 16:19

......... pa postavite neku sliku, priču, maštajte o tome ''da je više love, šta bi bata kupio i vozio'', neću valjda samo ja da postavljam neke teme cvikeras , ispade kako samo ja ništa ne radim ziveli
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 16:21

..........@ coffey, koje pitanje ?????
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 17:55

e brate posto jos ne jasem djogata malo teorije Smile
pa ono o gumama !
a da stavim prednju novu metzler a zadnja da ostane kineska
sta se dogadja tad ?
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 17:58

i ima li nesto da predjem preko onih zlatnih vila kao neka traka mada sam video izlozbeni primerak danas od sunca sisla boja !!!!!! hahahahaha kaze lik da skinem vile i skinem boju sa nitrom tada ce ostati alu vile bez sjaja ???
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 18:03

a da imam love otisao bi u onu americki choper radionicu i narucio zverku za mene UNIKAT !
Bizon ili bik bi mi bila osnova za oblik i dodatke kao spicaste rucke kao rogovi hromirane a motor mat crne boje jedno sediste itd Smile
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 18:12

a kada bi imao jako puno love otvorio bi takvu radionicu ovde Smile
zvao bi kao majstore one koji to rade iz uzivanja u tim jer ja sam bi napravio
ovako nesto
[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 19:12

Za ovaj ti ne triba novaca za radionicu , mozes ga napraviti i u dvoristu .Jedino neznam da li imas suvih dasaka , jer ako su sveze izvitoperice ti se vaza .I najbolje da uzmes drvo od ebanovine pivo cvikeras tooo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 19:57

@ coffey, što se tiče guma, mislim da sam napisao da su Kineske krš i da ih se rešiš, prednja jeste bitnija ali probaj kako će se ponašati sa zadnjom made in Kina, što se tiče vile, moraš mi prvo reći dali su farbane ili Eloxirane, najbolje je da se ispoliraju ali je to već ozbiljnija priča ako se ne razumeš u majstoriju, ja sam to već radio ali sam imao valjan razlog za to, bile su krive i isto Up Side Down-ke kao kod tebe a ako su farbane moguće je da će se obrisati sa Nitro razređivačem jer sve fabrike koriste neku vrstu nitro lakova za zaštitu aluminijuma od oksidiranja ........

....... probaj ovde čika Pera iz Čopera naš'o ovde najpovoljniju gumu, ne mora da bude Metzeler, kupi obe bilo koje , pr. Pireli ili Bridgestone, sve su bolje od Kineskih ..........

-Lesanovic auto,vulkanizerska radnja,Vojvode Supljikca 11a Beograd.
-Telefon 3444374,2458030 ima Lepa Jelena pa je zovi ako ti nesto treba,mislim na gume.
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 20:36

mislis i polovne su bolje ?
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 21:32

........ ja polovnu nebi' uzimao ni pod tačkom razno, pre bi' vozio novu Kinesku ........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSre 29 Dec 2010, 21:56

To vam dodje kao da kupite talijanske plocice za 100evra m2 a nadjete najeftinijeg majstora koji te plocice upropasti prilikom postavljanja.
Gume i kocnice su zakon na autima i motorima. E sad svako je portir svoje srece. cvikeras deda
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSub 05 Feb 2011, 08:29

.......... jelte, de ste, šta ima, jel' vas zaobiš'o ovaj virus što hara po Srbiji, mene nije, mnogo sam na.eb'o, šta ima još, je se skita negde, u Svilajncu danas Party, dokle se stiglo sa preradama i prepravkama, jel kupio neko nešto za svog ljubimca, jel ima neka tetovaža ili bilo šta novo, JEL' STE ŽIVI IL' SAMO LENJI ZA PISANJE ..............
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeSub 05 Feb 2011, 20:41

Poluumor u misicima , lenost prevladala , zimski san obuhvatio mene medveda i sad tesko pisat. pivo tooo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeUto 01 Mar 2011, 09:43

........... za prošli vikend se skupio Požarevački ''Čapter'' Čopera, KAFEHOLISALI malo i razmatrali o problemima i dešavanjima u svetu, prošli četvratak nam bio Brat član Čopera iz Rume, opet ceo Čapter bio da se svi vidimo, opet KAFEHOLISANJE, nakon toga u toku večeri istog tog Četvrtka bili da obiđemo ja i moj Brat Flora naše velike prijatelje Orlove u Mailovcu koji imali Skupštinu i po završetku iste, nije bilo KAFEHOLISANJE već PIJANKA ........
.......... bili i kod Kojota u Pančevu na Žurci koja bila odlična, preko 20 Čopera prisustvovalo ........

........ ŠTA SE KOD VAS OSTALIH RADI, DA NISTE NEŠTO LJUTI ????? ........... PIŠITE NEŠTO, SALE sve je dozvoljeno, čak i gluposti ........... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeUto 01 Mar 2011, 10:20

Pozdrav felix , lepo te videti na stranicama gde se nalaze slova (mislim kad se nesto napise ) kod mene se uvukla zima u organizam i ne ide mi se u radionu raditi sa metalom.Bice za koju nedelju toplog pa cu mozda da krenem sa konkretnim stvarima pa cu postati slike da se vidi kako ide daljnji rad.Inace jbg , penzionerski je kod mene.
Kavica se pijucka solo , nekad rakijica u duetu , a retko vince sa ekipom , svako se zavukao izgleda u tople domove pa gledaju TV . pivo ziveli deda
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeUto 01 Mar 2011, 13:21

......... nemam neku inspiraciju za pisanje ali redovno pratim sva događanja, malo zapelo kod Viraga, čekam još šta će se desiti sa vilom napred ali sam zato rešio napokon Kardan pozadi i onu 240-icu gumu, na sreću izašlo nam sunce već drugi dan, ono utiče pozitivno na moje raspoloženje i nema veze što je minus, smo nek ima sunca .........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeUto 01 Mar 2011, 16:20

Da , samo da je sunca , no ti imas vecu garazu , kod mene je skuceno ako ima mnogo delova , trebao bih da iznesem sve to van negde da mi ne smeta ovde pa da pocmem polako da radim bitnije stvari. Malo me i lenost uhvatila , samo da to krene onda ja po ceo dan znam da radim , ovako hmmm em sam em , jbmli ga . Moracu nazvati drugara da mi dodje da postavimo torzije , nemam predstavu kako da ih vratim nazad a da budu dobro postavljene . On je opet majstor za VW bube .
Drago mi je da si nesto resavao kod tebe. pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeUto 01 Mar 2011, 16:40

......... evo jedan savet od mene kao majstora, pošto ne gledam TV, u stvari jako retko, ne čitam, sem časopisa o preradama automobila ali prvenstveno motora, u kafanu ne idem jer ne pijem od kada su mi izvadili ŽUČ a pijanci me strašno nerviraju, mlade ribice ne jurim jer za njih treba puno para i vremena a ni jedno, ni drugo mi ne pretiče za njih, elem savet, opet sam poč'o da se OFF-ujem, spremiš nešto za piće, neko meze, kafu pa drugare i majstore pomagače nećeš moći da isteraš iz radionice Very Happy bez obzira što je 'ladno ........
......... ja ih jedno vreme navik'o da dolaze kod mene tako da su mi skoro postali dosadni, naravno šalim se ......
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitimeUto 01 Mar 2011, 21:30

neces mi verovati ali ne bi ih doveo ni sa klopom , to sve se promenilo i samo gledaju sebe i svoj interes. Ceko sam drugara dva i po meseca da mi dodje , ma sta dodje zovem ga i on se javi , pitam ga imas li CO2 kaze da ima , ok , fino , treba mi usluga koju zelim da platim , e kaze ajde zvacu te u ponedeljak sad se pakiram i idem na pecanje i dolazim u ponedeljak , bio je petak , proslo je to dva ponedeljka i nazovem ja on se ne javlja , zovem ja sledeci ponedeljak on posalje poruku da je na moru , velim ja dobro ajd desetak dana ok , proslo desetak dana nazovem ja opet niko se ne javlja. Ja bio pozajmio da vidim neki deo od jednoga lika koji prodaje stare delove od auta i idem da vratim , kad skrenem u njegovu ulicu , kad u ulici sa desne strane stoji parkirani volvo stari tip , ima ja mislim samo on takav u vojvodini. Ja gledam mozda lik nesto radi u nekojoj kuci , nazovem ga na telefon, on se javi , pitam ga da li je zauzet , kaze jeste , ispija spricer u mijani , haha ok , reko idem da vratim jedan deo i evo mene .
( u medjuvremenu ja sam vec kupio CO2 aparat ) ulazim u kafanu sedam i pitam kako je sta se radi , i dodje radnica pita sta cu popiti ja kazem kiselu i za njih sta oni piju , donese ona i pocme prica , pa sto se ne javis covece , nije hteo da me baca u trosak , , pa reko ako si napiso u poruci da si na moru mogao si napisati kad dolazis nazad , on je na more otisao da radi ne da se odmara, jbt ako onda nisam puko neznam kad cu .
Pa covece to se kaze na moru sam neznam kad cu se vratiti , tako da sam reko ne treba mi vise CO2 imam ga i ja sad , 270 evra dao za njega . Tako da se vise nismo culi . Imam ja i drugih prica za druge moje prijatelje .ali mozda to jednom drugom prilikom. pivo sex cvikeras
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Sponsored content





Gde ste .......... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gde ste ..........   Gde ste .......... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gde ste ..........
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
trikes and choppers :: - D R U Z E NJ A . . . F O R U M A S A - :: Cavrljanje uz kafu-
Skoči na: