trikes and choppers
Slavisa se predstavlja.. Dobrod10
trikes and choppers
Slavisa se predstavlja.. Dobrod10
trikes and choppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trikes and choppers


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Slavisa se predstavlja..

Ići dole 
+3
Admin
Lucky
Slavisa
7 posters
AutorPoruka
Slavisa




Broj poruka : 7
Points : 10
Datum upisa : 04.01.2011

Slavisa se predstavlja.. Empty
PočaljiNaslov: Slavisa se predstavlja..   Slavisa se predstavlja.. Icon_minitimeUto 04 Jan 2011, 15:24

Pozz svima ja sam Slavisa, iz Banja Luke sam (RS)
imam citavih 16 godina, sad ce mi 17 ...
Ne Volim bas trikere Smile Al volim skutere Smile imam sprint max , dovoljan za moje potrebe.

Aj zivli pivo
Nazad na vrh Ići dole
Lucky

Lucky


Broj poruka : 53
Points : 101
Datum upisa : 19.12.2010
Godina : 45
Lokacija : Palić

Slavisa se predstavlja.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Slavisa se predstavlja..   Slavisa se predstavlja.. Icon_minitimeUto 04 Jan 2011, 16:31

pozdrav i dobrodoso
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Slavisa se predstavlja.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Slavisa se predstavlja..   Slavisa se predstavlja.. Icon_minitimeUto 04 Jan 2011, 17:39

Slavisa ::
Pozz svima ja sam Slavisa, iz Banja Luke sam (RS)
imam citavih 16 godina, sad ce mi 17 ...
Ne Volim bas trikere Smile Al volim skutere Smile imam sprint max , dovoljan za moje potrebe.

Aj zivli pivo

dobrodoso eej
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Slavisa se predstavlja.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Slavisa se predstavlja..   Slavisa se predstavlja.. Icon_minitimeUto 04 Jan 2011, 19:44

dobrodoso
Nazad na vrh Ići dole
White_Angel

White_Angel


Broj poruka : 37
Points : 55
Datum upisa : 19.12.2010
Godina : 49
Lokacija : Sofiya Bugarska

Slavisa se predstavlja.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Slavisa se predstavlja..   Slavisa se predstavlja.. Icon_minitimeSre 05 Jan 2011, 01:02

Hehehe , "SKUTERAS" pa sta ces ovde crni sinko ovde samo trajkovi i coperi hahaha,
Ma salim se naravno dobrodoso
Nazad na vrh Ići dole
Slavisa




Broj poruka : 7
Points : 10
Datum upisa : 04.01.2011

Slavisa se predstavlja.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Slavisa se predstavlja..   Slavisa se predstavlja.. Icon_minitimeSub 22 Jan 2011, 18:08

hehe Smile eto vidio reklamu pa me bas zanimao forum..
Ja vozim na dva tocka i vi vozite na dva Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Slavisa se predstavlja.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Slavisa se predstavlja..   Slavisa se predstavlja.. Icon_minitimeSub 22 Jan 2011, 19:16

Slavisa ::
hehe Smile eto vidio reklamu pa me bas zanimao forum..
Ja vozim na dva tocka i vi vozite na dva Very Happy

Ja cu uskoro na tri ,
ako mi da dragi Bog i ovi vladajuci primati . pivo Samo ti dodji i napisi ponesto bice nam drago da se ovo malo ozivi ovde , dovedi ti tvoje skuterase pa da nas ima vise. boxertrike mozda im i dodamo jos po koji tocak pivo cvikeras
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Slavisa se predstavlja.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Slavisa se predstavlja..   Slavisa se predstavlja.. Icon_minitimeNed 23 Jan 2011, 12:57

......... dobro došao Slaviša, s obzirom na godine na dobrom si putu, nije ovo nikakva sekta, nemoj da se brineš, sve u svoje vreme ja na primer u neko davno vreme kad sam bio u tvojim godinama a i malo mlađi, kren'o sa Pony Expresom pa Vespom, to ti je kao sad skuter, mislim Vespa, jbg, tako ti vreme bilo, pa onda idu R-ovi, pa kad se pokršiš iste R-ove prepraviš u Fajtere .........

......... tu sve počinje, oslade ti se prerade, budženje i šrafljenje, osetiš krv k'o vuk ali je tu strah od brzine i snage koju još niko nije iskontrolis'o e tu u celu priču ulaze Chopperi i Trajkovi, nemože se bez benzina i majstorije ..............

......... sve ovo što ja natruć'o dolazi sa godinama, jbg, da je meni 17 i ova pamet odma' bi sa one Vespe na Choppere preskočio R-ove i Fajtere bar bi koske sačuv'o ......

......... još jednom te pozdravljam i naravno moju Banja Lučku braću iz MK Čopera zajedno sa celom Banja Lukom ........
Nazad na vrh Ići dole
Slavisa




Broj poruka : 7
Points : 10
Datum upisa : 04.01.2011

Slavisa se predstavlja.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Slavisa se predstavlja..   Slavisa se predstavlja.. Icon_minitimeNed 23 Jan 2011, 14:21

hehe, hvala svima,
felix veoma dobar tekst ,
jos sam ja mlad za velike , kad napunim 18 odma sebi kupujem,
ako bude para Very Happy heh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slavisa se predstavlja.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Slavisa se predstavlja..   Slavisa se predstavlja.. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Slavisa se predstavlja..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
trikes and choppers :: - K A N C E L A R I J A - trikes.serbianforum.info - :: Da vam se predstavim...-
Skoči na: