trikes and choppers
krecemo sa ulepsavanjem  ! Dobrod10
trikes and choppers
krecemo sa ulepsavanjem  ! Dobrod10
trikes and choppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trikes and choppers


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 krecemo sa ulepsavanjem !

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

krecemo sa ulepsavanjem  ! Empty
PočaljiNaslov: krecemo sa ulepsavanjem !   krecemo sa ulepsavanjem  ! Icon_minitimeUto 18 Jan 2011, 19:10

Bisage su stigle
Trazim stari sic a ako ga ne nadjem dacu da se oblozi metalni komad koji ce biti sic Smile imam vec i nacrt !
Gume cu da uzmem sledecu sezonu !
torbica za vile me malo brine jer cu morati podici malo far ! bumo videli !
moram premestiti zmigavce a tad bi stavio nove ako neko ima bele ili hromirane a krace nek mi javi !
airbrush je osmisljen sa obe strane !
jos razmisljam kakvu nalepnicu da stavim na rezervoar !
Do sezone sve ce biti a posle jos auspusi !

Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

krecemo sa ulepsavanjem  ! Empty
PočaljiNaslov: Re: krecemo sa ulepsavanjem !   krecemo sa ulepsavanjem  ! Icon_minitimeUto 18 Jan 2011, 19:52

.......... to sa sicom nije baš tako, najbolje je da kupiš kod uvoznika novo, koje veruj mi ne košta puno, ja već kupov'o od Raptora, isti je kao i kod Daytone, njega doradi .......

........ što se tiče torbice, Dajtona spada u grupu Drag Bike-ova, torbica ne ide na taj motor kao ni bisage ali ako si već rešio, onda između nogara dole ispod hladnjaka tu bi po meni bilo pravo mesto za torbicu a što se tiče bisaga, kači ih samo kad negde dalje voziš .........

........ žmigavce je najbolje da uzmeš iz Louisa, ovi bi po meni odgovarali jer su u zlatnoj boji kao vila prednja, samo što im je i cena extra affraid .....

[You must be registered and logged in to see this link.]

........ ovakve sam ja uzimao, odlični su, maleni sexi a i cena im je OK ......


[You must be registered and logged in to see this link.]

.......... sve ovo su neka moja mišljenja koja i ne moraju da se uzmu za ozbiljno ali mor'o sam da kažem, jbg, ne mogu da ćutim, jače je od mene ....... cvikeras
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

krecemo sa ulepsavanjem  ! Empty
PočaljiNaslov: Re: krecemo sa ulepsavanjem !   krecemo sa ulepsavanjem  ! Icon_minitimeSre 19 Jan 2011, 08:21

da ovakav mini migavac hromirani cu da pazarim !
pa razmisljao sam sta da radim sa torbicama i bisagama uzeo sam manje bisage koje mu nece narusiti izgled jer mi je problem sto moram imati neko mesto za stvari !! i to moram svaki dan imati jer na posao nosim torbu!
Sic !! ja sam mislio na one stare siceve za bobbere !
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

krecemo sa ulepsavanjem  ! Empty
PočaljiNaslov: Re: krecemo sa ulepsavanjem !   krecemo sa ulepsavanjem  ! Icon_minitimeSre 19 Jan 2011, 08:26

mada kad budem imao love cu napravim torbice na zadnji deo rama ! cek sad cu nadjem slike !
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

krecemo sa ulepsavanjem  ! Empty
PočaljiNaslov: Re: krecemo sa ulepsavanjem !   krecemo sa ulepsavanjem  ! Icon_minitimeSre 19 Jan 2011, 08:33

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

krecemo sa ulepsavanjem  ! Empty
PočaljiNaslov: Re: krecemo sa ulepsavanjem !   krecemo sa ulepsavanjem  ! Icon_minitimeSre 19 Jan 2011, 08:47

Onda napravis po svojoj potrebi bisage .ali po meni napravi simetricno i na drugu stranu i da su iste .
Mada mislim da bi ti bolje bio ranac na ledja i jedino kad ides na duza putovanja da imas bisage . No stvar ukusa .Bice onako kako ti zamislis , ne sekiram se ja pivo cvikeras
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

krecemo sa ulepsavanjem  ! Empty
PočaljiNaslov: Re: krecemo sa ulepsavanjem !   krecemo sa ulepsavanjem  ! Icon_minitimeSre 19 Jan 2011, 09:20

......... to na šta ti misliš je tipična torba ili bisaga za Bobere, ona u suštini ne služi ničemu i ništa ozbiljno ne može da se ponese u njoj, razlog zašto je tu je da popuni prazninu sa leve strane motora jer je sa desne auspuh, kod Harley-a prenos ( ajron hed) a nekad kod ''modernijih'' disk, levo je sve prazno pa odtud TORBA ........
........ problem kod tebe je redni cilindraš koji ima izduv i levo i desno, pa bih zbog toga dobro razmislo o jednoj torbi, narušićeš simetriju, ''liniju'' motora ako mora onda dve, torbe ..........
......... sa jednim sedištem se opet ruši koncepr tvog Bajka, samo sa mono sedištem nećeš ništa uraditi, tu bi prepravka morala da se proširi i na ostale delove na motoru ...........
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

krecemo sa ulepsavanjem  ! Empty
PočaljiNaslov: Re: krecemo sa ulepsavanjem !   krecemo sa ulepsavanjem  ! Icon_minitimeSre 19 Jan 2011, 15:57

e jbg !
onda cu pomeriti zmigavce i nabaciti ove bisage sto sam kupio pa cemo videti za dalje !
slikacu ga kad to odradim ! da vidim sta kazete !
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

krecemo sa ulepsavanjem  ! Empty
PočaljiNaslov: Re: krecemo sa ulepsavanjem !   krecemo sa ulepsavanjem  ! Icon_minitimeSre 19 Jan 2011, 22:15

.......... samo ti piči i ne obaziri se na mene cvikeras , svako to radi kako sam hoće, ja to radim malo drugačije ali ti to ne moraš, moje je mišljenje kako jeste, kod Čopera je to svakom prepuštemo na slobodnu volju zato i postoje toliko stilova i grupa pod ovim imenom '' Chopper'' a sam Choper je grupa za sebe među svima njima ........
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





krecemo sa ulepsavanjem  ! Empty
PočaljiNaslov: Re: krecemo sa ulepsavanjem !   krecemo sa ulepsavanjem  ! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
krecemo sa ulepsavanjem !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
trikes and choppers :: - M O T O R I - A U T O M O B I L I - :: Auto-moto-radionica-
Skoči na: