trikes and choppers
Dobro jutro , dobar dan ... Dobrod10
trikes and choppers
Dobro jutro , dobar dan ... Dobrod10
trikes and choppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trikes and choppers


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dobro jutro , dobar dan ...

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 09 Mar 2011, 08:27

Jutro narode , kako ste spavali ?
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 09 Mar 2011, 14:31

....... ODLIČNO, JUTRO BILO PREDIVNO, sunčano, -4 ali obećava topao dan, OBOŽAVAM SUNCE pa nek je i na minus četri, odvez'o malog u pola osam u Školu i zvao ekipu Čopera na kafeholisanje, odličan dan .......... sutra nadam se isto ...........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 09 Mar 2011, 16:31

Ha - ha , ti si dan isprogramirodobro. Ja izasao malo napolje da raduckam , sijalo i kod mene Sunce ali usao sam nakon pola sata jer mi se u dupetu i g...o smrzlo a o prstima da ti ne govorim.Nadam se da ce uskoro biti bar 10 stepeni da postavim torzije i da stavim tockove i da pocmem vazu da radim , jedva cekam da krenem sa time , da se bar malo vidi napredak, tesim se sto dolazi lepse vreme , mislim da je zimi doso kraj , ne moze ona jos dugo . boxertrike
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 12:57

Dobar dan , kako je drustvo , jel i kod vas pripeklo malo , sad ko ima prednji deo staklen od garaze da sunce sija u njega moze da se besplatno ugreje radiona. Pa se i raditi moze unutra. Jel ko sta radio ovih dana ? pivo ili se samo zapijate pijanci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 11 Mar 2011, 16:12

Dobar dan , sigurno je svima suncano ili se vozaju ili rade u radionici , nema se vremena piskarati , a mozda su otisli puskarati pivo boxertrike ili su na nekom sretanrodjendan sex

saznacemo uskoro tooo
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePon 14 Mar 2011, 13:29

........ u Subotu bili Čoperi u posetu, kafeholisali k'o Gušteri u bašti na suncu, pa obišli koji krug, a juče bio u Donji Milanovac na kafu, jbt, tamo još sneg, smrz'o se ko vaška, danas montiram zadnju viljušku na Viraga, ofarb'o je pre pola sata ........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePon 14 Mar 2011, 14:45

svaka cast , ti se ne zahebavas ko mi , rad red i disciplina, hehehe sta znaci redovna radiona.ima se sve i moze se sve. tako treba , samo udri i oma koju slikicu na post da vidimo kako to izgleda. pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeUto 29 Mar 2011, 07:58


dobro jutro , evo lip i suncan dan , dobro bi bilo nesto i poraditi kad je ovako vreme. pijanci
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 30 Mar 2011, 10:17

Dobar dan , vidim svi rade nesto samo se ja zahebavam . mis
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 30 Mar 2011, 18:03

......... RASPOLOŽENJE OVIH DANA I NIJE NEŠTO, POČELA SEZONA ALI JAKO TRAGIČNO PO ČOPERE, jedan brat iz Čopora nastradao, pokupila ga pijana Auto vozačica kad se vraćao sa sajma gde je sebe častio novim čizmama za motor .......... juče smo bili na Topčideru da damo krv za njega, nas 28, šta iz Čopora, šta iz drugih bratskih klubova kojima sam ja i moja klubska Braća zauvek zahvalni ........
....... stanje našeg Brata Bunara iz Šapca je jako kritično za njegovo zdravlje se brinre izvanredna ekipa hirurga a mi svi se molimo da se izvuče, potreba je A+ zbog trombocita pa bih i ovim putem apelisao na dobre ljude koji su spremni da pomognu, krv se daje na odeljenju za transfuziju, VMA, namenski za Željka Pantelića ........... UNAPRED, HVALA ..........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 30 Mar 2011, 18:51

Jako mi je zao za Zeljka i siguran sam da ce se izvuci i ponovo biti sa vama na putevima i da ce on jos puno kilometara da predje na motoru . Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 01 Apr 2011, 08:50

dobro jutro , ima li nekih vesti za Zeljka ?


Poslednji izmenio Oyeyeye dana Pet 01 Apr 2011, 19:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 01 Apr 2011, 13:53

......... ima i to loših, juče mu amputirali nogu, bilo očekivano ali se svi mi nadali da se to neće desiti, međutim bio je rizik po život da je zadrže .......... stanje još uvek nije baš najbolje ...... ceo Čopor se moli za njega ......... naravno i mnogi drugi ....... dok se ne desi neko zlo nije čovek ni svestan kol'ko nas isto može zbližiti .........

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 01 Apr 2011, 20:21

E jebem ti zivot ! ! ! Bas mi zao coveka , prikljucujem se molitvama za oporavak a nasao sam ziro racun sto si linkovao ! obavestavaj nas sta se dogadja !
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 01 Apr 2011, 20:23

Strasno , gubitak noge , nadam se da je to sve sto se tice losih vesti i da ce krenut na bolje .
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSub 02 Apr 2011, 10:27

Dobar dan svima , kako je vreme kod vas ? Sta se radi ? pivo
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePon 04 Apr 2011, 09:59

pivo Dan svima , lepo vreme , sunce sija i bas je milina nesto raditi na vozilu startnazastava
Nazad na vrh Ići dole
deksi




Broj poruka : 9
Points : 12
Datum upisa : 03.03.2011

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePon 04 Apr 2011, 11:39

kako napreduje posao sa makinom ? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePon 04 Apr 2011, 13:03

usporeno ali nadam se da ce krenuti , nesto sam bolestan i treba da idem do lekara ali nikako da se nakanem , izigravam heroja , kada se zakasljem onda me glava sa desne strane jako zaboli i bolovi traju jedno deset minuta i prodje. Imam neki suvi kasalj i to je problem , Nadam se da nisam nesto pokupio od papagaja , posto je bila zima i bili su omotani nejlonom i ta prasina kad ih cistim da me nije ujebala.
Kod trike ne mogu da nadjem neke sarafe i sad me jebe treba komplet garazu izbaciti napolje i da vidim gde su , torzije treba da pricvrstim i da postavim zadnje tockove i da vidim visinu na koju cu da stavim ramu i posto najverovatnije necu savijati cevi sa savijacicom jer majstor je nesto odjebo i sad trazim drugoga , nasao sam ga ali nikad kuci nije , danas je reko da dodjem oko 18 h uvece pa ce biti kuci.
nadam se da cu uskoro poceti da varim konstrukciju jer vise mi se kosa dize na glavi, mogao sam avion do sad napraviti.Naj zajebanije je kad zavisis od mnogo njih.
No sve u svemu meni je problem da krenem , kasnije nema stajanja . Zdravlje da me posluzi samo jer malo je na papiru , sve je u glavi i ako se nesto desi nema ko da to zavrsi .
Jbg ja uvek mislim na najgore , a sve sto dodje pozitivno to je samo dodatni bonus Very Happy Very Happy
Postavicu koju slikicu mozda danas , hocu da ga sastavim i povarim pa ce posle trebati to opet rastaviti i opet ocistiti pa prefarbati .
Fali mi neko da sedi pored i da zanoveta . Svi moji su zaposleni tako da je jebeno naci nekoga za kavu . Very Happy
Odo sad u garage da sve poslazem u dvoriste pa da krenem u potragu za sarafima.
vidimo se uvece. pivo boxertrike
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeUto 05 Apr 2011, 09:56

Dobar dan svima. Evo da se javim .Jucer poceo spremanje i iznosenje svega iz garaze i usao oko 4h nesto da pojedem i neka malaksalost i hladan znoj me oblili i spuco sam se ko metkom pokosen kad sam do kupatila teo da odem , jebeno , danas idem popodne kod doktorice da uzmem uput i da odem na kontrole razne. jbg , eto otezem ja sa trikeom . majstor me jedan jebe vec nekoliko dana nikako da se nadjemo da ga pitam kako cu popraviti i da li moze da se izglodje veca rupa na onom koturu za savijanje cevi jer izrezan je deo od kruga, pa da mi to sredi. Moram sesti u auto i kod drugog majstora , nema druge.I tako kad ja nesto uzmem da planiram to onda ne ide po planu.
Vidimo se .Pozdrav svima. eej pivo
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeUto 05 Apr 2011, 19:05

........ meni juče stigli mostovi viljuške sa obrade, ravnanja, ravnati su na elektro magnetnoj stegi mašinom za obradu glava motora ...........
........ mostove sam sinoć odneo metalo glodaču da obradi rupe za vilu i osovinu glave upravljača na Borverku, naravno svratio kod Neše, to je vlasnik onog Trajka koga je Fenix predstavio a Trajk trenutno rasturen kod mene na farbanju, E ŠTO SMO SE KOD NEŠE ZARAKIJALI ............. još mi je u glavi k'o da sam bio konobar u košnici ........
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeUto 05 Apr 2011, 21:40

felix ::
........ meni juče stigli mostovi viljuške sa obrade, ravnanja, ravnati su na elektro magnetnoj stegi mašinom za obradu glava motora ...........
........ mostove sam sinoć odneo metalo glodaču da obradi rupe za vilu i osovinu glave upravljača na Borverku, naravno svratio kod Neše, to je vlasnik onog Trajka koga je Fenix predstavio a Trajk trenutno rasturen kod mene na farbanju, E ŠTO SMO SE KOD NEŠE ZARAKIJALI ............. još mi je u glavi k'o da sam bio konobar u košnici ........

Ha-ha-ha , dobar si - dobri ste .Treba se opustiti po koji put , mada ja znam da ako se narakijam da posle tri dana nisam ni za sta . pivo Pozdravi Nes'u i postavi koju slikicu od onoga sto pravis da vidim kako to izgleda, ja krenuo kod doktora na preglede pa sam malo prikocio sa daljim radovima.jebe me glava malo sutra cu biti pametniji kad izadjem od doktora. pivo
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 06 Apr 2011, 10:56

....... danas nov dan, SUNCE, posle jučerašnje kiše prava terapija, pio kafu do malo pre sa mojim Bratom ČUPAVIM sede brade i evo me stigoh u radionicu IDEMO U NOVE POBEDE, sunce baš dobro utiče na mene nadam se i na ostale .........
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeČet 07 Apr 2011, 09:27

Pozdrav drugari , ja i danas idem do bolnice da vidim rezultate pluca pa idem dalje , jbg , glava boli pa boli a ne znamo zasto . nema spavanja cele noci od bolova.Pokusacu nesto i pored svega toga da uradim na trikeu pa da slikam i stavim koju sliku. Cisto da ne stojim u mestu. pivo Vreme je dobro za posao ali jbg ne da se meni planirati pa to ti je . deda
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 08 Apr 2011, 08:40

Jutro narode , jel lepo vreme kod vas ? mojnaklon
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 08 Apr 2011, 21:39

treba mi pomoc oko zmigavaca
izgleda da sam kupio pogresne Sad
mislio sam da je dovoljno sto su 12 v
imao r 10w kupio h21w
i kad sam ih stavio krci automat i ne rade
ima li pomoci ili jos jedna promasena investicija ?
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSub 09 Apr 2011, 12:54

Raspitacu se kod jednoga lika pa ti javim .Probaj da nadjes iste takve i postavi ih da vidis da li ce krciti .Mislim da ne bi smelo da krci ako su isti.
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSub 09 Apr 2011, 13:35

vratio sam stari i on radi normalno !
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSub 09 Apr 2011, 13:45

Wat , mislim da je novi prejak.
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeNed 10 Apr 2011, 09:08

Dobro jutro pozitivci , kako je ? Ja sam danas prvi put sastavio san u jednom komadu od 3 sata.Izgleda malo popusta , nadam se da ce biti bolje. pivo
Nazad na vrh Ići dole
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeNed 10 Apr 2011, 12:30

bice bice samo se ne daj evo ja 5 dana se borim sa nekim virusom !!!
znaci Wat !! pa hvala ti pomogao si mi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePon 11 Apr 2011, 23:32

pivo
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 13 Apr 2011, 09:29

Dobar dan svim pozitivcima eej
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 13 Apr 2011, 11:53

...... stvarno treba biti pozitivac s obzirom kakvo je sranje napolju ali biće bolje baš sam nešto raspoložen, stiglo mi sedište pre neki dan, mostove očekujem danas, baš se osećam nekako YYEEAAAAAHHHHHHHHHHH I YYYYYYIIIIIIPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ..........















Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 13 Apr 2011, 12:08

Bas mi je drago da si YEAHHHHH i YUPPPIIIII , video sam ti sic , sic je prva liga , jako mi se dopada.
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 13 Apr 2011, 13:27

......... SITZ JE WWWWOOOOOOOOWWWWWWWW, baš sam zadovoljan bez obzira što me tol'ko karao, ma sve sam zaboravio .........
Nazad na vrh Ići dole
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 13 Apr 2011, 17:29

Kolko imas dok ne zavrsis ceo motor ?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeUto 19 Apr 2011, 15:53

Pozdrav raja s'a ima ?
Vidim da je svima mrsko pisati , umorite se od prepravki pa je teska ruka uvece.No nema veze samo vi radite , ja sutra odo u bolnicu , mislim da ce trebati operacija bronhija ili tamo nesto , ima oko 5-7 cm nekog sranja pa dok je malo kazu da je najbolje na ispitivanje pa da se ustanovi ocel zraciti ili operisati. Nadam se da se vidimo jos na forumu.Zao mi samo sto mi onako sporo ide trike.
savijacica za cevi od 1' i od 3/4 cola ce morati ispocetka da se pravi jer majstor ni jedan nece da prihvati da mi doradi tockove posto su manji za nekoliko milimetara, strasno bacio sam pare i sto je najgore oteglo se od jula prosle godine.
Ali ja verujem da ce se naci neki da mi to ispravi.
Pozdrav ekipa idem na minimum od 15 dana u bolnicu.Kad se vratim javim se. boxertrike pivo ziveli eej cvikeras sex
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeUto 19 Apr 2011, 17:30

................ sretno i ne maltretiraj one sestre tamo i da piskaramo u skorije vreme ..........
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeČet 05 Maj 2011, 06:54

......... DOBRO JUTRO, 'DE STE, Š'A IMA NOVO, 'DE NAM ADMIN, JEL STIG'O IZ BOLNICE ...................
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeČet 05 Maj 2011, 20:30

Pozdrav svima , evo me stigoh pre 2 sata i malopre sedoh za komp jer sam isao u ambulantu za uput , sutra treba da se javim u bolnicu , otpustili me iz Kamenice i sad sam kuci. Uzimacu terapiju ovde i za dva meseca opet nazad na kontrolu .
Drago mi je da sam opet na putevima trikes and choppers foruma.
Nadam se da se vi lepo zabavljate u realnom zivotu . boxertrike pivo cvikeras
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
coffey

coffey


Broj poruka : 92
Points : 119
Datum upisa : 19.12.2010
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 06 Maj 2011, 13:39

pozdrav brate dobro nam se vratio i ozdravio Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 06 Maj 2011, 15:30

i meni drago veruj mi , ali mi rekli da od fizickog rada nema nista .Tako da trajk ostaje do daljnjega a sav sam u tom projektu.No bitno da se sve ovo zavrsi dobro , pa makar ga i sledece godine vozio.
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 06 Maj 2011, 15:57

....... trajk vodu ne pije, 'leba ne jede tako da može da čeka, neka samo zdravlja bude a ostalo će se već NEKAKO završiti, elem, DOBRO NAM SE VRATIO ........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimePet 06 Maj 2011, 22:45

Svakako da si u pravu .Zdravlje je na prvom mestu .No kad te tako preseku za posao onda se malo razocaras.Nisam navikao sedeti i ne raditi bas nista .I zima je bila bez rada.
Ali , zdravlje je zdravlje kako ti kazes. To je alat za daljnji posao. boxertrike pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeUto 17 Maj 2011, 14:41

wow
Napokon sam nasao glodaca koji ce mi doraditi savijacicu za cevi . I mislim da necu bas izdrzati a da je ne sastavim i mimo zabrane posla . probacu malo da nesto radim u garazi jer ovo ubija a i misici polako odlaze u p.materinu.
i postavicu vam i slike kad je sklopim i atestiram , i nadam se da ce da funkcionise , a onda ce da bude krivina na trikeu. wow cvikeras
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeUto 17 Maj 2011, 16:29

........ nadam se i ja jer tebi samo Kusturica falio da snimiš film sa tom savijačicom cevi, držim ti palčeve da se primi i da kreneš polako ali samo polako sa radovima .......
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeUto 17 Maj 2011, 16:51

ako bude ok sa njom , a znacu kasnije dali je gotova ili kada ce biti ,posto lik ima primljeni posao , reko je da ga nazovem u utorak pa ce znati.
Onda cu da pozovem prijatelja jednog da mi jedno prijepodne dodje pomoci jer on je automehanicar za Bube i da ne gubim vreme oko tih zajebancija da pomecemo sve sto se moze da se optereti zadnjica i da krenem sa savijanjem cevi i da napravim bar ram . Treba da je gotov i onaj deo gde dolaze lezajevi za trouglove , ta cev sa prosirenjem. Posto sam nabavio samo viljusku sa trouglovima bez te cevi i rame. Zatim mi fali disk kocioni i cilindar za njega sa ruckama. e kad bi to nabavio onda bi prednjica uskoro bila komplet. Naravno kad probam raditi i ako se ne umaram jer nebi da se zajebem.
U svakom slucaju bice slika boxertrike pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeČet 26 Maj 2011, 10:52

Dobar dan majstori , sta se radi , ima li neki novi projekata ? Ja jos uvek trazim normalnog glodaca i strugara.
Pocela mi je i kosa opadati od ove hemoterapije , to sam sad primetio , promuko sam danas a zasto nije mi jasno .
Imao sam dve nedelje pauzu i sutra istice druga nedelja i od sutra idem da primam drugi ciklus od dve nedelje .
Vi prijatelji moji nadam se da uzivate u varenju , fleksanju i u pivi u trenucima pauze .
Pozdrav svima pivo mis deda
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitimeSre 22 Jun 2011, 10:43

Dobar dan , sta ima novoga kod Vas ? Kako je u radionici ? radi li se nesto novo ? pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Sponsored content





Dobro jutro , dobar dan ... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobro jutro , dobar dan ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
trikes and choppers :: - D R U Z E NJ A . . . F O R U M A S A - :: Cavrljanje uz kafu-
Skoči na: