trikes and choppers
Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Dobrod10
trikes and choppers
Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Dobrod10
trikes and choppers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trikes and choppers


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dobro jutro , dobar dan ...

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
coffey




Broj poruka : 92
Datum upisa : 19.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2011, 13:39

pozdrav brate dobro nam se vratio i ozdravio Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 121
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2011, 15:30

i meni drago veruj mi , ali mi rekli da od fizickog rada nema nista .Tako da trajk ostaje do daljnjega a sav sam u tom projektu.No bitno da se sve ovo zavrsi dobro , pa makar ga i sledece godine vozio.
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix




Broj poruka : 122
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2011, 15:57

....... trajk vodu ne pije, 'leba ne jede tako da može da čeka, neka samo zdravlja bude a ostalo će se već NEKAKO završiti, elem, DOBRO NAM SE VRATIO ........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 121
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimePet 06 Maj 2011, 22:45

Svakako da si u pravu .Zdravlje je na prvom mestu .No kad te tako preseku za posao onda se malo razocaras.Nisam navikao sedeti i ne raditi bas nista .I zima je bila bez rada.
Ali , zdravlje je zdravlje kako ti kazes. To je alat za daljnji posao. boxertrike pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Admin
Admin



Broj poruka : 121
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimeUto 17 Maj 2011, 14:41

wow
Napokon sam nasao glodaca koji ce mi doraditi savijacicu za cevi . I mislim da necu bas izdrzati a da je ne sastavim i mimo zabrane posla . probacu malo da nesto radim u garazi jer ovo ubija a i misici polako odlaze u p.materinu.
i postavicu vam i slike kad je sklopim i atestiram , i nadam se da ce da funkcionise , a onda ce da bude krivina na trikeu. wow cvikeras
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix




Broj poruka : 122
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimeUto 17 Maj 2011, 16:29

........ nadam se i ja jer tebi samo Kusturica falio da snimiš film sa tom savijačicom cevi, držim ti palčeve da se primi i da kreneš polako ali samo polako sa radovima .......
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 121
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimeUto 17 Maj 2011, 16:51

ako bude ok sa njom , a znacu kasnije dali je gotova ili kada ce biti ,posto lik ima primljeni posao , reko je da ga nazovem u utorak pa ce znati.
Onda cu da pozovem prijatelja jednog da mi jedno prijepodne dodje pomoci jer on je automehanicar za Bube i da ne gubim vreme oko tih zajebancija da pomecemo sve sto se moze da se optereti zadnjica i da krenem sa savijanjem cevi i da napravim bar ram . Treba da je gotov i onaj deo gde dolaze lezajevi za trouglove , ta cev sa prosirenjem. Posto sam nabavio samo viljusku sa trouglovima bez te cevi i rame. Zatim mi fali disk kocioni i cilindar za njega sa ruckama. e kad bi to nabavio onda bi prednjica uskoro bila komplet. Naravno kad probam raditi i ako se ne umaram jer nebi da se zajebem.
U svakom slucaju bice slika boxertrike pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Admin
Admin



Broj poruka : 121
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimeČet 26 Maj 2011, 10:52

Dobar dan majstori , sta se radi , ima li neki novi projekata ? Ja jos uvek trazim normalnog glodaca i strugara.
Pocela mi je i kosa opadati od ove hemoterapije , to sam sad primetio , promuko sam danas a zasto nije mi jasno .
Imao sam dve nedelje pauzu i sutra istice druga nedelja i od sutra idem da primam drugi ciklus od dve nedelje .
Vi prijatelji moji nadam se da uzivate u varenju , fleksanju i u pivi u trenucima pauze .
Pozdrav svima pivo mis deda
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Admin
Admin



Broj poruka : 121
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimeSre 22 Jun 2011, 10:43

Dobar dan , sta ima novoga kod Vas ? Kako je u radionici ? radi li se nesto novo ? pivo
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimePet 24 Jun 2011, 20:02

........ e kako si nam Admine, nadam se da je sve OK ........... ja skoro završio Viraga, ostala malo struja i čepovi rezervoara ...... poč'o nov projekat jednu Šedovku posek'o i razbuc'o za dva dana, očas posla .......... videćemo kako će se završiti .......
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimeUto 05 Jul 2011, 08:58

imam tolko vremena da se javim , pusten sam iz kamenice i hemoterapija je lose odradila , sad sam ozracen i idem u nasu bolnicu , kad izadjem pisem vise , drago mi je da si sve odradio kod motora , i ja razmisljam kako cu odraditi zapoceto . sve vas pozdravlja vas oyeyeye
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimeSre 06 Jul 2011, 17:08

......... dobar uspešan i brz oporavak............ SREĆNO ..........
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 121
Points : 202
Datum upisa : 10.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimeSub 30 Jul 2011, 23:22

Pozdav svima . Temperatura me jebe dva do cetri puta na dan. a kasljem suvi kasalj i izgleda iz iritiram grlo i onda me temperatura ujebe.borim se.
idem u krevet , pozdrav svima. pivo cvikeras
Nazad na vrh Ići dole
https://trikes.serbianforum.info
Oyeyeye

Oyeyeye


Broj poruka : 64
Points : 95
Datum upisa : 12.12.2010
Godina : 64
Lokacija : Subotica

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimeČet 18 Avg 2011, 19:08

Savijacica je u Adi na doradi , jos nije gotova a tumor je na desnom mom plucnom krilu tako i da je gotova dzaba mi je . cvikeras tooo to se zove sex lol!
Nazad na vrh Ići dole
felix

felix


Broj poruka : 122
Points : 176
Datum upisa : 15.12.2010

Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitimeNed 21 Avg 2011, 10:01

..... ma to sa tumorom me ne brine tol'ko, to će se rešiti al' ta baksuzna savijačica me brine, sve mi se čini da će opet biti sex sex
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro , dobar dan ...   Dobro jutro , dobar dan ... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobro jutro , dobar dan ...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
trikes and choppers :: - D R U Z E NJ A . . . F O R U M A S A - :: Cavrljanje uz kafu-
Skoči na: